attic

SMITTEVERN I YOGA- OG PILATESAVDELINGEN HØST 2021

  1. Har dere sykdomssymptomer, må vi be dere være hjemme til dere vet om dere er smittet.
  2. Det vil være håndspray ved inngangen, og vi kommer til å spraye alle i hendene før dere går inn i salene.
  3. Dere må så langt det er mulig ha egen matte. Klosser, strikker og bånd kan heller ikke lånes ut. Vi har matter, klosser og bånd til salgs i Attic Shop.
  4. Pilatesmattene kan brukes hvis dere tar med stort håndkle til å dekke matten med. Det samme gjelder bruk av yogabolsterne. Har dere eget utstyr, oppfordrer vi til å bruke dette.
  5. Utstyr som kan vaskes etter timene kan brukes.
  6. Reformere vaskes godt etter bruk, håndtak og alle deler som blir brukt.
  7. Elevene MÅ ha på sokker på apparatene.
  8. Når det gjelder drop-in og klippekort, kan vi ikke garantere plass. Det kan bare brukes på timer med ledig plass. Det samme gjelder det når man ønsker å ta igjen timer. Her må dere være ekstra flinke til å melde ifra på mail til ATTIC@ATTIC.NO om dere ønsker ta igjen, bruke klippekort, drop-in og om dere i motsatt fall  ikke kommer på trening. Dette er viktig for at vi alle skal ha mulighet til å få den fleksibiliteten vi ønsker.Vi ber om forståelse for alt dette, og håper det blir en god løsning som vi alle kommer fort inn i.
Rectangle 455445 920x1024